תל אביב

הרצל 98

0504805876

שירות לקוחות 24/7

א'-ה'

בין 8:00-20:00

אנחנו מספקים את כל הפתרונות

וזה לא משנה עד כמה הבעיה חמורה בעינכם, זאת העבודה שלנו לפטור לכם אותה ויש לנו את כל הכלים לעשות את זה בדרך היעילה ביותר!

חברתנו מתמחה בסילוק פשפשי מיטה, הרחקת יונים, הדברת תיקנים(אמריקאים וגרמנים), לכידת והדברת חולדות ועכברים, הרחקת טרמיטים, ריסוס+סילוק קן דבורים/צרעות/נמלים

 

השיטה שלנו

שימוש בפירותרואידים בטכנולוגיה המיקרוקפסולרי

אנו בעלה הדברות משתמשים בפירותרואידים בטכנולוגיה המיקרוקפסולרית שהינו התכשיר הבטוח ביותר שקיים כיום לבני אדם ובעלי חיים.

רעילות התכשירים המיקרוקפסולרים לבני אדם ולחיות הבית נמוכה עד פי 20 בהשוואה לתכשירים עם אותו חומר פעיל שלא עברו תהליך קפסולציה.

החומר מותאם ונועד למקומות רגישים כמו בתי חולים, גני ילדים, וכו'.

אם בוער בכם שלא להשתמש בריסוס שאינו אורגני ישנם לא מעט פתרונות לכל סוג מזיק שיהיה לכם למטרד והם מאוד יעילים למעט מקרים חריגים וכמובן שאנחנו נוכל לספק לכם אותם!

ההדברה בעזרת כלים אלו היא הדברה ביולוגית אורגנית, אין כל שימוש בפירותרואידים והם לא החומר הפעיל בסגנון הדברה זה, נוכל להשתמש  במלכודות, נרות, מפיצי ריח, ג'לים להדברה טבעית, שואבי יתושים וכל מה שתצטרכו כדי להרחיק את המזיקים מביתכם.

סכנות שכנראה לא ידעתם עליהם

ג'וקים ומזיקים

לא כל המזיקים יכולים להכאיב לכם, לרוב הם רק מגעילים אתכם או מפחידים למרות גדלם הקטן.אבל חיפושם המתמיד אחר מזון אורגני בדרך כלל מביא אותם למקומות לא סטריליים לפני הכניסה לביתכם והזיהום שיכול להתפשט ממגע ישיר של מזיק עם האוכל שלכם או אפילו כלי המטבח עלול להיות מסוכן ולא נעים!

עכברים וחולדותתחשבו על המקום שבו היו העכבר/חולדה שנייה לפני שראיתם אותם, ככל הנראה בביוב או בפח הזבל. הסכנות במגע ישיר או עקיף עם מזיק זה עלולות להיות מסוכנות מאוד ואף לגרום למחלות וזיהומים!

יוניםאם ראיתם יונים אצלכם בחצר, מרפסת, אדן חלון אנחנו ממליצים לטפל בבעיה במהרה. חוץ מצואתם שגורמת נזק למתכות, היונים יכולות להעביר איתם אל ביתכם מחלות, טפילים, קרציות, ואפילו כינים!

הקיץ מגיע ואיתו המזיקים,
הזמינו אצלנו מדביר מוסמך לביתכם

להזמנת הדברה מהירה ובטוחה השאירו פרטים

החלטתי שאני רוצה להשאיר פרטים

Call Now Button התקשרו עכשיו